DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Relaxační masáže

 

 

  • HAWAII MASÁŽ LOMI LOMI

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.

 

Doba trvání: 50 min
Cena: 480,- Kč

 

  • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE

Masáž, kterou původně praktikovaly ženy v Indii, aby zachovaly svým vlasům sílu, zdraví a krásný vzhled, neboť masáž stimuluje prokrvení kůže na temeni a tím vyživuje vlasové kořínky. Dnes je do této techniky začleněna i masáž krku, ramen a horních končetin.

Indická masáž nejenže podporuje růst vlasů, ale také pomáhá ulevit bolestem a poraněním. Je proslulá tím, že dokáže zbavit tělo symptomů stresu. Při pravidelném opakování dokáže tato masáž omezit, nebo dokonce i zastavit výskyt migrén.

Tato technika je příjemná, zahrnuje celou oblast hlavy, krku, ramen a horních končetin.
Při masáži se používají kvalitní přírodní oleje jako kokosový, mandlový, jasmínový. Je vhodné neumývat olej ihned po masáži, ale nechat ho působit přes noc. Na přání klienta lze masáž provádět i nasucho.

Doba trvání: 30 min
Cena: 300,- Kč

 

  • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Tato masáž je vhodná na celkovou regeneraci, relaxaci a pohřátí organismu. Masáž se provádí za pomocí teplých lávových kamenů, které se přikládají na čakry, různé energetické dráhy v těle, zatuhlá místečka nebo se s kameny prohřívá a masíruje speciálními hmaty celé tělo. Kombinace tepla, dotyku a vůně je pro klienta velmi příjemná a uvolňující.

 

Účinky masáže:
-  stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
-  navozuje pocit hluboké relaxace
-  postupně prohřívá celé tělo
-  napomáhá k detoxikaci organismu
-  vyrovnává energii v těle a harmonizuje

 

Doba trvání: 50 min
Cena: 500,- Kč

 

Doba trvání: 80 min
Cena: 750,- Kč

 

  • ČOKOLÁDOVÁ TERAPIE

Tato terapie  zahrnuje jemný peeling kakaovými slupkami, masáž kakaovým máslem, čokoládový zábal a závěrečné nanesení kakaového másla nebo kokosového oleje.
Pro milovníky čokolády je připravena ochutnávka výběrové čokolády.

 

Dopřejte si čas sami na sebe a přijďte vyzkoušet jedinečný zážitek provoněný přírodní čokoládou z Ekvádoru, která patří mezi nejkvalitnější čokolády na světě. Všechny používané produkty jsou ryze přírodní.

 

Účinky terapie:
-  zjemňuje, zvláčňuje a tonizuje pokožku
-  výrazným způsobem zlepšuje vzhled pokožky
-  zbavuje pokožku šupin
-  uvolňuje ztuhlé svaly
-  je výborná proti stresu a špatné náladě
-  dodává minerály Ca, Mg a K.


Doba trvání: 110-120 min
Cena: 1280,- Kč