DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Formování postavy - masáže a zábaly

·         BANDAGE BODYSTLING (bandážování)< xml:namespace prefix = o />

Metoda bandáží je náročnější než metoda Bodywrapping, avšak její použití je všestrannější a individuální. Umožňuje přesně působit na problematická místa na pokožce. Na tělo se nanáší emulze z éterických olejů a účinných látek v kombinaci dle požadavku a potřeby zákaznice.

Postup spočívá v přípravné fázi, provedení samotného zábalu z účinné emulze a poté ošetření pokožky po zábalu.

K péči o pokožku těla nesmí chybět mořská sůl a mořské řasy. Celý tento postup vede k hydrataci pokožky, regeneraci tkání a dopdání potřebných minerálů. Současně dochází ke stimulaci buněk, italizaci a velmi příjemnému pocitu po celkovém ošetření.

Pro lepší výsledky máme v nabídce gely a oleje pro domácí ošetření.  Součástí Bandage Bodystylingu je i doporučení vhodného jídelníčku a sportovních aktivit.

Účinky bandáží:

-      redukce tuku

-      odvodnění

-      detoxikace

-      zpevnění tkání a vypnutí pokožky

-      stimulace obnovy buněčných procesů

-      viditelná redukce celulitidy

 

Doporučený počet návštěv:  5 a více  (1-2x týdně), po té pravidelné udržovací návštěvy a domácí péče

 

·         BODY WRAPPING

Účinná přírodní metoda léčby celulitidy, při které se aplikují zábaly s využitím aktivních Cello gelů.
Tajemství spočívá v obsahu vysoce koncentrovaných účinných látek.
Cello gely obsahují 35 různých éterických olejů, které jako aktivní účinné látky vedou k dosažení vynikajícímu výsledku s dlouhodobým efektem.  V našem studiu nabízíme Cello gely rakouské přírodní a bio kosmetiky STYX.  Pro lepší výsledky máme v nabídce gely a oleje pro domácí ošetření.  Součástí BODY WRAPPINGU je i doporučení vhodného jídelníčku a sportovních aktivit.


Účinky gelové metody:
- Viditelná redukce celulitidy
- Posílení  struktury  vazivové tkáně, zpevnění, pokožka je viditelně hladší
- Příznivý vliv na poporodní strie, metličkové varixy a křečové žíly

V našem studiu máte možnost vyzkoušet  2 druhy ošetření:
1. BODY WRAPPING (zábal) – 60minutový relax  se zábalem a  příjemnou hudbou

2. BODY WRAPPING PRO NÁROČNÉ  - tato terapie začíná   anticelulitidovou masáží a po té se provede zábal ,  doba trvání je cca 90 min

Doporučený počet návštěv:  5 a více  (2-3x týdně), po té pravidelné udržovací návštěvy a domácí péče

·         ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Anticelulitidová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, při formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Tato speciální masáž má za účel působení
na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek.
 
Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující ozónový nebo skořicový zábal, který zlepšuje krevní oběh a zbavuje tělo toxických látek.
Doporučený počet návštěv je  6 - 10 ( 2x týdně), po té pravidelné udržovací masáže.

Pro posílení účinku je třeba upravit jídelníček, dbát na pravidelný a dostatečný příjem tekutin a zvýšit pohybovou aktivitu. Doporučím Vám vhodné potraviny, případně potravinové doplňky
a byliny, které účinky masáže podpoří. V případě zájmu Vám pomohu s vypracováním tréninkového programu na formování postavy.

 

·         TALASOTERAPIE "zdraví a krása z hlubin moře"

Ozdravné a omlazující účinky moře znali už staří Řekové před 4000 lety, a právě oni spojením slov THALASSA (moře) a THERAPIA (péče) vytvořili pojem TALASOTERAPIE. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod k omlazení duše i těla a odbourání stresu.

MOŘSKÉ ŘASY, které jsou velmi oblíbenou složkou v talasoterapii, prostřednictvím kosmetické péče, zábalů účinně podporují detoxikaci a přinášejí i očividné úspěchy při formování postavy, zeštíhlení, redukci tukových polštářů, zpevnění poprsí a ochablé pokožky, a přitom ani
nemusíte být přímo u moře.

TALASOTERAPIE zahrnuje peeling, speciální masáž na formování postavy, relaxační masáž a zábal.  V našem salonu nabízíme 2 druhy talasorelaxu v podobě dvou nebo tříhodinové péče o Vás.