DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Masáže pro ženy

 

 
 
  • JINOVÁ MASÁŽ PRO ŽENY

Regenerační a zkrášlující masáž určená pouze ženám, pomáhá aktivovat
lymfatický sytém, harmonizuje tělo i mysl. Při masáži jsou aktivovány „jinové“ body, které probouzí skrytou ženskost a pomalými hmaty dochází k uvolnění mysli a celkové regeneraci těla.


Doba trvání: 60 min
Cena: 520,- Kč

 

  • MASÁŽ AFRODITA

Masáž začíná teplou koupelí chodidel a jemnou reflexní masáží chodidel za použití vonných esencí. Poté se masírují dolní končetiny, záda, bříško, horní končetiny a na závěr se jemnými tahy masíruje oblast obličeje a dekoltu. Masáž je pojmenovaná podle bohyně lásky Afrodity, která s láskou přistupovala nejen k druhým, ale i sama k sobě.

Doba trvání: 110-120 min
Cena: 1150,- Kč

 

  • HARA MASÁŽ

Hara je centrum životní energie, zahrnuje celý prostor břicha. Tato masáž slouží k protažení a uvolnění celého těla. Je vhodná při potížích se zažíváním, stresem stahovanou spodní částí páteře, napomáhá k odstranění traumat spojenými s emocemi a lpěním a je to také hluboká relaxace. Tato technika začíná jemným uvolňováním v oblasti zad a zadní strany nohou. Pak se masírovaný otáčí na záda
a pokračuje se v uvolnění hlavy a krku. Nejpříjemnější technika přichází na konec a tou je jemná masáž břicha.

Doba trvání: 60 min
Cena: 520,- Kč

 

  • TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Masáž je prováděna velmi jemnou technikou, při níž se tělo uvolní a žena si odpočine. Na přání  lze provést i lehkou masáž bříška.


Doba trvání: 60 min
Cena: 520,- Kč.